Archief: Bevrijdingspop 1999

Bevrijdingspop steunde dit jaar the HAP (The Hague Appeal for Peace) een grote internationale vredesconferentie die van 11 tot 15 mei gehouden werd in Den Haag. In dat kader kwam de president van the HAP het bevrijdingsvuur bij ons aansteken. Dit voor werd door Oktos (een fiets waar je met 8 personen tegelijk op fietst) in de nacht van 4 op 5 mei van Wageningen naar Haarlem gebracht.
Er werden er live 6 kunstwerken gemaakt in de vredestoren. Dit hield in dat 6 kunstenaars in een 8 meter hoge toren hingen om daar ieder een doek te beschilderen. Deze 6 doeken zijn tijden the HAP tentoongesteld.
Het schilderen van deze doeken was nog een lastige zaak, het was dat jaar namelijk koud en het heeft de hele dag geregend. Ondanks de regen zijn er 110.000 bezoekers geweest dat jaar.
Er stonden 2 podia, het hoofdpodium met als presentator Wim Rigter en het HAP podium PP als ceremoniemeester.

 

Poster Bevrijdingspop 1999

Programma 1999

- Dog’s Nop (winnaar Rob Acda Award)
- Postmen
- Autopulver
- The Flys
- Kofy Brown
- Culture
- Fence
- Soulwax
- André Williams & The Coutndowns
- Acda & de Munnik
- Van Dik Hout

Programma Kinderfestival

- “de Liedjesspeeltuin 3” Dirk Scheele en Peter
- Kindertheater “Poplos” Prik & Ko
- Capoeira Dansworkshop

Programma H.A.P. Podium
- Te Loo & Comotives
- Selfish
- The Bouncers
- DJ Thimbles
- The Tropics Sound
- Relax & Specially Blended
- Tribal Drift
- Project 2000
- Quazar

 

Terug naar 'Archief'


Bevrijdingspop Haarlem

iPhone

media

Op 5 mei kan je meedoen op Blikvoer!

Plug Out Reports



Provincie Noord-Holland
Sponsor Bevrijdingspop
National Geograpic, live. curious
Harlem Legacy - Full Media Group
James4You
Triple Audio
Studio Paulussen
Sponsoring
Bevrijdingsfestival
Bevrijdingspop