Archief: Bevrijdingspop 1992

Voor het derde jaar achtereen vind Bevrijdingspop plaats op het Vlooienveld in de Haarlemmerhout en lijkt daarmee na veel rondreizen eindelijk een vaste stek te hebben gevonden.
Een speciale Bevrijdingspop single van Garland Jeffrey’s, de ambassadeur van “Nederland bekent kleur” wordt op 5 mei tijdens de start van deze nationale actie gepresenteerd. Hiermee laat Bevrijdingspop duidelijk zien voor een multiculturele samenleving te zijn en voor de rechten van de mens. Om het standpunt van het festival verder over te brengen aan het publiek staat er op het terrein een internationaal en multicultureel kunstwerk dat door diverse kunstenaar is gemaakt. Ook hangt er naast het podium een groot doek met daar op de tekst:”Soms moet je je stem verheffen, om je recht van spreken niet te verliezen.”
Verder wordt er dit jaar op Bevrijdingspop live radio gemaakt door Jack Spijkerman, die tevens de presentator van dit jaar is! Zo kan men door heel Nederland een beetje van het festival genieten.
Kortom Bevrijdingspop bekent kleur!

 

Poster Bevrijdingspop 1992

Programma 1992

- Korenslag (repetitie)
- Hasan Band
- Gotcha !
- Dead Moon
- Garland Jeffreys
- Shoulders
- Rowwen Heze
- Defunkt
- Sister Double Happiness
- Angelique Kidjo
- The Five Blind Boys from Alabama

Programma Kinderfestival

- Kettie de clown en Dodo, van theatergroep Lawine
- Meedoen-theater

 

Terug naar 'Archief'


Bevrijdingspop Haarlem

iPhone

media

Op 5 mei kan je meedoen op Blikvoer!

Plug Out Reports



Provincie Noord-Holland
Sponsor Bevrijdingspop
National Geograpic, live. curious
Harlem Legacy - Full Media Group
James4You
Triple Audio
Studio Paulussen
Sponsoring
Bevrijdingsfestival
Bevrijdingspop